Wazamba-review Wazamba Rating: Wazamba Uvítací bonus 100 € Wazamba registrácia

Wazamba – kasíno s počiatočným bonusom 100 €. Charakteristickým znakom stávkovej kancelárie a online kasína Wazamba je skutočnosť, že táto služba poskytuje svojim hráčom mimoriadne zaujímavú a atraktívnu uvítaciu ponuku.

V súčasnosti rastie záujem o online športové stávkovanie medzi širokou škálou ľudí. Nie je to prekvapujúce, pretože ide o skvelú zábavu, ktorá navyše poskytuje možnosť vyhrať veľa peňazí. Jednou z lokalít, kde si môžete staviť na rôzne športové udalosti alebo hrať virtuálne kasínové hry, je Wazamba. Táto služba bola založená v roku 2019 a jej tvorcom a prevádzkovateľom je spoločnosť Araxio Development N.V., ktorá má licenciu podľa práva Curacao. Jej registračné číslo je 141409 a číslo licencie 8048/JAZ2016-064, takže ide o plne legálnu spoločnosť, takže nehrozí žiadne zneužitie ani podvod. Za zmienku stojí, že platforma Wazamba vám umožňuje nielen stávkovať na rôzne športové udalosti alebo virtuálne či kartové hry, ale poskytuje vám aj možnosť hrať mnohé kasínové hry bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Je teda vynikajúcou voľbou pre milovníkov atraktívnej online zábavy s možnosťou vyhrať nemalé peniaze.

Samotná stránka Wazamba sa v mnohých ohľadoch nepodobá iným stávkovým kanceláriám a online kasínam. Hráč má totiž možnosť vytvoriť si vlastného hrdinu a upraviť si jeho vzhľad podľa vlastných preferencií. Pokiaľ ide o grafický dizajn a ponuku, človek sa môže cítiť ako na stránke s online hrami zadarmo. Ide o akúsi kombináciu RPG hry a online kasína, pretože s postupom v hrách, výhrou a stávkami sa vyvíja postava hráča, mení sa jej vzhľad a ďalšie vlastnosti. Medzi dôležité výhody a funkcie stávkovej kancelárie a online kasína Wazamba patrí nepretržitá zákaznícka podpora prostredníctvom chatu alebo telefónu, pohodlné a rýchle platby s podporou kryptomien, možnosť podávať stávky a hrať živé kasínové hry, ako aj mobilná verzia stránky, vďaka ktorej môžete túto stránku využívať na zariadeniach, ako sú napríklad smartfóny alebo tablety, z akéhokoľvek miesta s prístupom do siete.

Wazamba – počiatočný bonus

Wazamba1Charakteristickým znakom stávkovej kancelárie a online kasína Wazamba je skutočnosť, že táto služba poskytuje svojim hráčom mimoriadne zaujímavú a atraktívnu uvítaciu ponuku. V prípade registrácie nového hráčskeho účtu a prvého vkladu ponúka služba Wazamba až 120 % vloženej sumy s horným limitom 2 000 PLN. Navyše, každých vložených 100 £ znamená získanie 20 roztočení zadarmo v automatových hrách a virtuálnych slotoch. Takto si môžete vytvoriť značný bankroll bez toho, aby ste museli riskovať nadmerné množstvo vlastných peňazí. Tieto sumy môžete minúť na rôzne hry a stávky a po splnení požiadaviek na stávkovanie bonusu (35-násobné stávkovanie) budú peniaze k dispozícii na výber. Na stránke pravidelne kontrolujte aktuálne podmienky stávkovania a informácie o uvítacom bonuse a ďalších zaujímavých akciách a atrakciách pre nových aj pravidelných hráčov, ktorí majú záujem o tento druh virtuálnej zábavy.

Wazamba – bonusy a propagačné akcie

Bookmaker a online kasíno Wazamba ponúka nielen uvítací bonus pre nových hráčov. Táto spoločnosť nezabúda na svojich pravidelných hráčov ani na ľudí, ktorí uskutočňujú ďalšie vklady. Preto môžete počítať s takzvanými „bonusmi za dobitie“, čo sú akcie pre hráčov, ktorí uskutočnia ďalšie vklady. V rámci týždenných bonusov na dobitie získajú hráči 50 roztočení zadarmo na virtuálnych automatoch a v rámci víkendového bonusu sa výška vkladu primerane zvýši až do výšky 800 EUR pre najväčšie vklady. Okrem toho môžu aktívni používatelia, ktorí pravidelne podávajú rôzne stávky, počítať s týždenným cashbackom, t. j. vrátením časti podaných prostriedkov, ktorého výška závisí od úrovne VIP a skúseností hráča. Hráči na najvyššej úrovni môžu získať späť 15 % až do výšky 3 000 EUR. Dá sa povedať, že spoločnosť Wazamba sa stará o svojich stálych zákazníkov, ktorí chcú využívať služby spoločnosti dlhodobo.

Wazamba – športové stávky

Wazamba nie je len online kasíno. Táto stránka ponúka prístup k širokej škále športových stávok, ktoré pokrývajú udalosti z rôznych športov. To znamená, že milovníci a fanúšikovia rôznych športov majú šancu zabaviť sa a vyhrať zaujímavé ceny. Ponuka zahŕňa mnoho tímových športov, individuálnych športov, ako aj v poslednej dobe čoraz populárnejšie virtuálne športy alebo zápasy v rámci tzv. e-športov. Okrem bežných výsledkov a stávok na víťazov je možné stávkovať aj na mnohé iné udalosti (napr. počet žltých kariet alebo rohových kopov vo futbalových zápasoch atď.). Dá sa povedať, že Wazamba poskytuje zaujímavú stávkovú ponuku pre športových fanúšikov z celého sveta. Ponuka športových podujatí sa neustále vyvíja a pravidelne sa dopĺňa o nové disciplíny, preto sa oplatí pravidelne navštevovať webovú stránku Wazamba, ak chcete aj naďalej tipovať na rôzne zaujímavé športové podujatia, ktoré sa konajú v rôznych kútoch sveta.

Wazamba – športové stávky live

Wazamba2Široká ponuka internetovej stávkovej kancelárie Wazamba zahŕňa aj takzvané live športové stávky. Inými slovami, hráči majú možnosť stávkovať na výsledky rôznych športových súťaží naživo počas ich konania. Je to skvelá možnosť pre ľudí, ktorí sledujú konkrétne športové podujatie a chcú primerane reagovať na meniace sa výsledky a udalosti, ktoré sa odohrávajú počas súťaže. V prípade potreby môžete na celkový výsledok a ďalšie situácie počas živej hry vsadiť ďalšie peniaze, aby ste vyhrali ešte viac, alebo aby ste nahradili straty, ak zistíte, že pôvodne vsadený výsledok má malú šancu na úspech. Ponuka športových stávok live je veľmi široká a neustále sa vyvíja. Hráčom umožňuje podrobne analyzovať udalosť a zvýšiť svoje šance na výhru, pričom môžu sledovať aj početné štatistiky, ktoré sa aktualizujú v reálnom čase. To všetko je mimoriadne užitočné pre každého fanúšika stávkovania na športové výsledky.

Wazamba – kasíno

Wazamba je samozrejme predovšetkým online kasíno, ktoré ponúka svojim hráčom prístup k širokej škále hier typických pre virtuálne kasína. Nájdete tu množstvo mimoriadne populárnych virtuálnych automatov, ktoré nevyžadujú žiadne znalosti ani zručnosti a dávajú vám šancu dosiahnuť skutočne vysoké výhry. Okrem toho si môžete vychutnať širokú škálu typických virtuálnych kasínových hier. Inými slovami, na Wazambe si môžete zahrať rôzne kartové hry, ako napríklad BlackJack, ako aj kasínové a stolové hry, ako napríklad ruletu, a to v mnohých rôznych verziách. S takým veľkým výberom hier, z ktorých si môžete vybrať, si na Wazambe ľahko nájdete tú správnu hru podľa svojich potrieb, vkusu, znalostí a skúseností. Ponuka automatov, ako aj ďalších hier sa neustále rozširuje, preto sa oplatí pravidelne navštevovať prezentovanú stránku a hľadať nové možnosti zábavy a výhier.

Wazamba – živé kasíno

Okrem štandardných virtuálnych kasínových hier poskytuje online kasíno Wazamba svojim hráčom prístup do takzvaného živého kasína. Je to miesto, kde je možné hrať skutočné kasínové hry so skutočnými krupiérmi prostredníctvom videolinky. Hráč sa tak môže cítiť ako v skutočnom kamennom kasíne bez toho, aby musel opustiť svoj domov. Táto možnosť je tiež skvelou voľbou pre všetkých opatrných hráčov, ktorí celkom nedôverujú virtuálnym riešeniam, a pre hráčov, ktorí sa cítia pohodlnejšie pri hraní hier so skutočnými dealermi. V ponuke je množstvo zaujímavých stolových a kartových hier. Pokiaľ ide o živé kasíno, Wazamba je schopná ponúknuť rovnaké hry ako kamenné kasína pôsobiace po celom svete. Všetky stávky v živom kasíne sú samozrejme zabezpečené a všetky hry sa hrajú férovo a podľa najvyšších štandardov zákazníckeho servisu.

Wazamba – vklady

Wazamba3Stávková kancelária a online kasíno Wazamba má svojim hráčom z rôznych častí sveta čo ponúknuť. Situácia sa nelíši ani pri vkladaní finančných prostriedkov. Stránka podporuje mnoho mien, napríklad USD, EUR, RUB, CZK, HUF, NOK, PLN a mnoho ďalších. Veľkou výhodou služby Wazamba je aj akceptovanie kryptomien. Finančné prostriedky môžete vkladať prostredníctvom kreditných kariet, rýchlych prevodov, rôznych online peňaženiek alebo už spomínaných kryptomien, ako je napríklad Bitcoin. Minimálna výška vkladu je 10 EUR/USD, takže v tomto kasíne majú šancu hrať aj zámožnejší hráči, ako aj tí s oveľa skromnejšími finančnými prostriedkami. Všetky transakcie sú veľmi rýchle a riadne zabezpečené, takže hráč sa nemusí obávať o svoje peniaze. Široká ponuka podporovaných metód sa neustále rozširuje, takže každý má možnosť vybrať si metódu prispôsobenú svojim potrebám a požiadavkám.

Wazamba – stiahnutia

Vyššie uvedené podporované meny v stávkovej kancelárii a v online kasíne Wazamba sa týkajú nielen vkladov, ale aj výberov. Platobné metódy používané na vklady môžu hráči použiť aj na výber prostriedkov na svoje vlastné bankové účty, platobné karty alebo virtuálne peňaženky. Výberové transakcie sú tiež riadne zabezpečené a v závislosti od zvolenej metódy je minimálna suma výberu približne 60-100 GBP. To znamená, že nemusíte dosiahnuť obrovské výhry, aby ste sa mohli tešiť z prostriedkov na svojom účte. Je to teda skvelá voľba pre začiatočníkov, ktorí vkladajú malé sumy a počítajú s menšími výhrami, ale samozrejme s ňou môžu počítať aj hráči, ktorí majú záujem obracať väčšie sumy v kasíne a vo virtuálnej stávkovej kancelárii, pretože v prípade vkladov aj výberov sú horné hranice súm veľmi vysoké. Ponuka z hľadiska platieb je preto výhodná a veľmi flexibilná.

Wazamba – podpora a kontakty

Wazamba4Ďalšou dôležitou výhodou online stávkovej kancelárie a kasína Wazamba je profesionálne oddelenie podpory. Zamestnanci tohto kasína sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom rôznych kontaktných kanálov. Okrem iného je možné kontaktovať ich telefonicky na horúcej linke uvedenej na webovej stránke +35627780669. Okrem toho je možné hovoriť s konzultantmi prostredníctvom chatu naživo, ktorý je k dispozícii na webovej stránke, alebo si vymieňať e-maily na adrese support@wazamba.com. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na podporu v angličtine, nemčine, ruštine, poľštine, fínčine, turečtine, chorvátčine, portugalčine, nórčine, taliančine, japončine, češtine a dokonca aj hindčine. Ďalšou výhodou je, že stránka kasína má viacero jazykových verzií. Inými slovami, hráči z celého sveta sa môžu spoľahnúť na profesionálnu podporu, technickú pomoc a odpovede na najrôznejšie otázky alebo problémy.

Wazamba – zhrnutie

Ako vidíte, Wazamba je platforma, ktorá má čo ponúknuť všetkým hráčom so záujmom o virtuálnu zábavu a možnosť vyhrať menšie aj väčšie sumy. Ide o službu, ktorá poskytuje prístup k virtuálnym kasínovým hrám a stávkam v štandardnej aj živej verzii. Výhodou tejto služby sú nepochybne početné bonusy za vklady pre nových hráčov, ako aj početné bonusy a propagačné akcie pre pravidelných hráčov a ľudí, ktorí vykonávajú ďalšie vklady. Ďalšou silnou stránkou tejto stávkovej kancelárie a online kasína je viacjazyčný a profesionálny zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii nepretržite. Je potrebné dodať, že táto stránka ponúka prístup k množstvu atraktívnych, ako aj okamžitých a ľahko použiteľných platobných metód, ktoré sú riadne zabezpečené. Vklady aj výbery sú preto jednoduché a zákazníci sa nemusia obávať o bezpečnosť svojich peňazí. Výhodou tejto stránky je aj dobre navrhnutá mobilná verzia, ktorá funguje na menších aj väčších zariadeniach bez potreby inštalácie aplikácie.


Wazamba bonus za registráciu