Fezbet-review Fezbet Rating: Fezbet Uvítací bonus 100 EUR Fezbet registrácia

Fezbet – bonusy a propagačné akcie. Stojí za zmienku, že stávková kancelária a online kasíno Fezbet sa stará nielen o nových zákazníkov, ale aj o tých stálych, ktorí sa rozhodli pravidelne stávkovať a hrať hry.

V súčasnosti popularita online hazardných hier a spoločností, ktoré ich ponúkajú, neustále rastie medzi širokým okruhom ľudí. Ak hovoríme o online hazardnej zábave, do skupiny spoločností zastupujúcich toto odvetvie môžu patriť spoločnosti, ktoré organizujú stávkové kancelárie, ako aj tie, ktoré majú vo svojej ponuke kasínové hry. Nikoho by nemalo prekvapiť, že takéto formy zábavy sú čoraz populárnejšie. Dokážu totiž zaručiť skvelú a príjemnú zábavu s možnosťou dosiahnutia menších aj väčších výhier za predpokladu, že človek má primerané zručnosti a šťastie. Medzi stránky špecializujúce sa na online kasíno a stávkové služby patrí aj Fezbet. Ide o online stávkovú kanceláriu a kasíno, ktoré prevádzkuje spoločnosť Araxio Development N.V., ktorá je vlastníkom celej platformy. Spoločnosť je registrovaná na Curacao pod registračným číslom 141409 a licenciu na poskytovanie elektronických hazardných hier jej udelila spoločnosť Antillephone N.V. Jej číslo je 8048 / JAZ2016-064, takže ide o skutočnú spoločnosť bez podvodov alebo zneužitia, takže sa nemusíte obávať o jej dôveryhodnosť.

Samotná webová stránka kasína a stávkovej kancelárie Fezbet vyzerá veľmi atraktívne a predovšetkým je prehľadná a ľahko čitateľná, čo sa premieta do jednoduchého ovládania pre skúsených a pokročilých používateľov, ako aj pre začiatočníkov, ktorí s online hazardnými hrami ešte len začínajú. Okrem toho táto služba funguje dobre nielen na počítačoch, ale aj na mobilných webových stránkach. Nespornou výhodou pre poľských hráčov je skutočnosť, že stránka bola profesionálne preložená do nášho jazyka bez akýchkoľvek zjavných chýb alebo nepresností. Priateľsky a atraktívne vyzerajúce, ako aj funkčné webové stránky sú mimoriadne dôležitými aktívami, ktoré zákazníkom kasína Fezbet spríjemňujú hranie rôznych online hazardných hier. Pridajte k tomu vysoký stupeň bezpečnosti a širokú ponuku hier a dostanete obraz stránky, ktorá dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších hráčov zo všetkých kútov sveta.

Fezbet – počiatočný bonus

Fezbet1Medzi významné výhody spoločnosti Fezbet, ktorá sa zaoberá hazardnými hrami a stávkovaním, patrí to, že sa stará o potreby nových hráčov, ktorí chcú vyskúšať rôzne hry a vybudovať si svoj bankroll bez toho, aby museli obetovať veľké finančné prostriedky. Pre všetkých nových hráčov je pripravený špeciálny uvítací bonus, ktorý zahŕňa 100 % z vloženej sumy až do výšky 2 000 GBP a 200 roztočení zadarmo v automatoch a výherných automatoch. Pri vklade prostriedkov na účet určený na športové stávkovanie ponúka Fezbet bonus 100 % až do výšky 500 PLN. V oboch prípadoch je minimálna výška vkladu potrebná na získanie takéhoto bonusu 80 PLN, takže túto podmienku môžu ľahko splniť aj hráči s menej bohatými peňaženkami. V prípade kasína musíte sumu vkladu roztočiť 30-krát a výhry z roztočení zdarma 40-krát. Samotné roztočenia sa vydávajú v balíkoch po 20 kusov denne počas 10 dní. Na získanie bonusu v stávkových kanceláriách musíte aspoň raz staviť hodnotu prvého vkladu pri minimálnom kurze 1,50. To nie sú náročné podmienky a vďaka nim má každý možnosť získať ďalšie finančné prostriedky bez nadmerného riskovania vlastných peňazí.

Fezbet – bonusy a propagačné akcie

Stojí za zmienku, že stávková kancelária a online kasíno Fezbet sa stará nielen o nových zákazníkov, ale aj o stálych zákazníkov, ktorí sa rozhodli pravidelne podávať stávky a hrať hry. Oceňujeme aj hráčov, ktorí uskutočňujú ďalšie vklady na doplnenie svojich účtov. Jednou z najzaujímavejších propagačných možností je víkendový bonus za dobitie, t. j. dodatočné prostriedky pridané k vkladu uskutočnenému počas víkendu. Maximálna výška takéhoto bonusu dosahuje 800 € a hráč navyše získa 50 voľných šancí vo virtuálnych automatoch. Okrem toho môžete každý pondelok počítať s vkladovým bonusom vo forme 50 voľných šancí. Okrem toho je tu cashback, čo je vrátenie časti vsadenej hotovosti až do výšky 4 000 €. Tieto prostriedky sa vyplácajú každý pondelok. V živom kasíne je tiež možné získať návratnosť, ako aj atraktívne výhry v rôznych lotériách. Bonusové prostriedky získané v rámci akcie pri vklade musia byť 30-krát preplatené, aby ich bolo možné vybrať, zatiaľ čo výhry z bezplatných šancí musia byť preplatené 40-krát. Minimálna výška vkladu, ktorá je potrebná na zaradenie do akcie, je 20 €. Pravidelní stávkari navyše získavajú vernostné body a úrovne, ktoré sa premietajú do vyšších limitov na výber, zaujímavých bonusov a cashbackov.

Fezbet – športové stávky

Fezbet2Fezbet ponúka nadšencom stávkovania veľa. Ponúka rôzne druhy športových stávok, v rámci ktorých si môžete staviť na konečné výsledky rôznych zápasov a iných športových udalostí v mnohých disciplínach. Rozsiahla ponuka zahŕňa množstvo tímových a individuálnych športov, a to v letných aj zimných športoch. Okrem výsledkov a stávok na víťazov si môžete staviť aj na ďalšie špecifické udalosti, ako sú červené karty, počet rohových kopov, gólový rozdiel atď. To platí nielen pre futbalové zápasy, ale aj pre iné športy. Je dobré pravidelne navštevovať sekciu stávkových kancelárií na webovej stránke Fezbet, ktorá sa neustále vyvíja a rozširuje. Nájdete tu čoraz viac zaujímavých športových podujatí, disciplín a hier. Každý si teda nájde šport, ktorý pozná a ktorému fandí, a stávkovanie naň môže priniesť veľké výhry.

Fezbet – športové stávky live

Treba tiež dodať, že v širokej ponuke internetového kasína a stávkovej kancelárie Fezbet je možné nájsť veľa športových stávok naživo. Ponuka live znamená možnosť stávkovať na výsledky a iné udalosti nielen pred začiatkom konkrétnej súťaže, ale aj počas jej priebehu. Táto možnosť je skvelá najmä pre hráčov, ktorí sa práve nachádzajú v športovej aréne alebo sledujú podujatie v televízii či online. Táto možnosť vám umožňuje efektívne reagovať na dianie počas športového podujatia. Na základe vlastného posúdenia situácie môže hráč podať dodatočné stávky, ktoré mu umožnia zvýšiť výhry alebo znížiť straty súvisiace so zle podanou pôvodnou stávkou. Za zmienku stojí aj to, že vďaka ponuke live stávok na Fezbete môžu športoví fanúšikovia sledovať rôzne dôležité štatistiky, kurzy na konkrétne udalosti a ďalšie cenné informácie, vďaka ktorým je fandenie oveľa zaujímavejšie a vzrušujúcejšie.

Fezbet – kasíno

Okrem ponuky stávkových kancelárií poskytuje Fezbet svojim používateľom aj prístup do profesionálneho virtuálneho kasína s viac ako 2000 hrami od renomovaných vývojárov, ako sú Microgaming, Iron Dog Studios alebo Quickspin. Široká ponuka hier zahŕňa rôzne typy automatov, v ktorých môžu šťastní hráči vyhrať veľké aj malé ceny. K dispozícii je aj množstvo virtuálnych kasínových hier. Medzi ne patrí množstvo stolových a kartových hier, ako napríklad Black Jack, ruleta, Baccarat, Three Card Poker atď. To znamená, že každý si môže ľahko nájsť hry, ktoré mu najviac vyhovujú a ktoré mu poskytujú najviac zábavy. Toto kasíno sa oplatí navštevovať pravidelne, pretože ponuka hier sa neustále rozširuje a aktualizuje.

Fezbet – živé kasíno

Fezbet3Alternatívou k štandardným virtuálnym kasínovým hrám je živé kasíno, ktoré ponúka Fezbet. Je to skvelá možnosť pre hráčov, ktorí chcú hrať skutočné hry typické pre štandardné kasína. Tieto hry obsluhujú skutoční predajcovia, ktorých hráč pozoruje vďaka webovým kamerám. Vďaka tomu sa každý hráč môže cítiť ako v skutočnom kamennom kasíne bez toho, aby musel opustiť svoj domov. Táto možnosť je skvelá pre hráčov, ktorí neradi hrajú virtuálne hry a najväčším potešením a zábavou je možnosť hrať s pocitom kamenných kasín. Široká ponuka živých kasín je samozrejme bohatá, rovnako ako v prípade virtuálnej ponuky. K dispozícii sú tu rôzne stolové aj kartové hry. Vidíte teda, že ponuka živého kasína Fezbet je z hľadiska hier veľmi bohatá. Všetky stávky sú bezpečné a služby poskytované predajcami sú v súlade s platnými normami kvality a férovosti.

Fezbet – vklady

Fezbet online kasíno a stávkové služby sú schopné poskytnúť skvelú ponuku všetkým hráčom bez ohľadu na krajinu, z ktorej pochádzajú. Profesionálna ponuka zahŕňa aj spôsoby vkladu peňazí na hranie. V závislosti od krajiny spoločnosť podporuje rôzne meny a rôzne metódy, ktoré nájdete v časti „Vklad“. Dôležitou výhodou je, že je k dispozícii mnoho spôsobov vkladov a ich zoznam sa neustále rozširuje. Pri vklade môžete použiť riešenia a systémy, ako sú Visa a MasterCard, ako aj Skrill, Neteller, Paysafecard, ecoPayz, Trustly, Interac a tiež kryptomeny, medzi ktoré patrí Bitcoin, Ethereum alebo Litecoin. Každý hráč preto môže použiť metódu, ktorá vyhovuje jeho potrebám z hľadiska anonymity, bezpečnosti a rýchlosti vkladu, ak je dostupná v jeho krajine. Minimálny vklad je 15 € a maximálny vklad je 2 500 €.

Fezbet – výbery

Zoznam metód výberu, ktoré ponúka Fezbet v závislosti od krajiny zákazníka, je tiež veľmi rozsiahly. Zahŕňajú systémy a riešenia, ako sú Visa a Mastercard, bankový prevod, Trustly, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Neteller, ecoPayz, Payeer a ďalšie. Ako vidíte, prezentované kasíno a stávková kancelária ponúka pomerne veľa spôsobov výberu, a to ako pre ľudí, ktorí používajú štandardné spôsoby, tak aj moderné online peňaženky a kryptomeny. Je potrebné pripomenúť, že minimálna výška výberu je vo väčšine prípadov 100 PLN. Denný limit na výber je 5 000 € a mesačný limit je 5 000 €. Ak máte vyšší VIP status, tieto limity budú samozrejme primerane vyššie. Veľký výber metód, ako aj transparentné a spravodlivé výplatné podmienky sú veľmi dôležitými výhodami, ktoré oceňuje mnoho hráčov z celého sveta.

Fezbet – podpora a kontakty

Fezbet4Mimoriadne dôležitou silnou stránkou stávkovej kancelárie a online kasína Fezbet je jej profesionálne technické oddelenie, ktoré sa zaoberá profesionálnym zákazníckym servisom. Všetkým hráčom je poskytovaná profesionálna podpora počas pracovných dní, ako aj počas víkendov a sviatkov. Najnaliehavejšie problémy je možné riešiť telefonickým kontaktovaním konzultantov alebo prostredníctvom živého chatu. Nájsť ikonu zodpovednú za kontaktovanie konzultanta v chate nie je ťažké, pretože je jasne viditeľná a prehľadná. Ľahko nájdete aj sekciu kontaktov s telefónnym číslom. Ak sú záležitosti menej naliehavé, môžete ich vybaviť prostredníctvom e-mailového kontaktu na adrese, ktorá je uvedená aj v príslušnej sekcii na webovej stránke spoločnosti. Aj v tomto prípade je odpoveď veľmi rýchla, zvyčajne do niekoľkých hodín.

Fezbet – zhrnutie

Na základe vyššie uvedených informácií môžete vidieť, že Fezbet má čo ponúknuť milovníkom virtuálnej zábavy a ľuďom, ktorí sa chcú zabaviť a vyhrať menšie či väčšie sumy. Ponuka je široká a zahŕňa rôzne kasínové hry, ako aj stávky vrátane stávok naživo a živých videohier so skutočnými krupiérmi. Spoločnosť láka nových zákazníkov atraktívnymi bonusmi za prvý a ďalší vklad a spravodlivým a výhodným VIP vernostným systémom. Okrem toho majú zákazníci istotu vysokej úrovne profesionálnych služieb, ako aj mnohých osvedčených, okamžitých a bezpečných spôsobov platby. Významnú úlohu zohráva aj responzívna webová stránka, ktorá sa prispôsobuje nielen počítačom, ale aj mobilným zariadeniam, ako sú tablety a smartfóny, takže si môžete vychutnať možnosť hrať na Fezbet kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet, bez nutnosti inštalovať akékoľvek aplikácie.


Fezbet bonus za registráciu